koupe.infoblog.cz

Jak bez patálií pronajímat byt?

Publikováno 07.03.2018 v 14:50 v kategorii REALITY, přečteno: 18x

Chcete pronajímat nově koupený byt nebo dům? Jako pasivní příjem je to dobrá příležitost, splatí vám hypotéku a pak už budete jen vydělávat. Jenomže víte, jaká úskalí vás v tomto ohledu mohou potkat? Neplatící podnájemníci jsou větší problém, než byste si mohli myslet. A stejně tak jejich náhlý odchod z pronájmu. Můžete si říct, že stačí dobrá smlouva a ano, to je základ. Ale myslete dál. I ztráta tří nájmů během 5 let není příjemná. Zkuste pronajímat s profesionály.

Koloběh pronájmu
Bydlení PrahaNajít solidního nájemníka, který vám bude platit nájem alespoň deset let, to chce pořádnou dávku štěstí. Spousta lidí bere podnájem jen jako dočasné řešení, než si sami najdou bydlení vlastní.

Volné byty k pronájmu tak mají různou fluktuaci. Právě proto jednou za čas najdete mezi inzeráty stejný byt. Hledání nájemníků chce nejen svůj čas, ale také docela dřinu.

Musíte vyvěsit inzerát, odpovídat na poptávky zájemců, dělat prohlídky bytu a hlavně vybrat jednoho z nich, který vás bude včas a každý měsíc platit nájem.

Jak poznat ideálního nájemníka?

Leccos vám může prozradit osobní setkání. Ale i když se bude zájemce tvářit sebelépe, jeho solidnost prokáže až čas. Při výběru můžete zohlednit třeba dotazník, který prověří jejich pracovní zázemí, případně se můžete dotázat i předchozího majitele jejich podnájmu a chtít doporučení.

Když ale víte, jak rychle mizí z nabídky byty Praha, vezměte si, kolik lidí se vám může ozvat. A teď si představte, že byste tento proces absolvovali s každým.

Jednodušším řešením je zapojit třetí stranu. Třeba služba Ideální nájemce, která za vás prověří potenciální nájemníky a ulehčí vám práci. Vás bude zajímat jen to, že je o byt dobře postaráno a vám jdou peníze na účet.

Proč s profesionály?

Pronájem bytu Praha je tím pro vás mnohem jednodušší. Veškerou práci za vás odvede někdo jiný. Navíc máte zaručeno, že peníze z pronájmu dostanete, i když by nájemník neplatil. Váš byt si prakticky pronajme firma a dál ho pronajímá.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?